• Yenilendi
4 Kanca ve 3 Metal Tepsi ile 4 Katmanlı İnce Banyo Haddeleme Arabası, Dar Çamaşır Depolama Yardımcı Arabası, Kilitleme Tekerleği ile Arabası Servis Arabası, Mutfak, Ofis, Okul için (Siyah)

4 Kanca ve 3 Metal Tepsi ile 4 Katmanlı İnce Banyo Haddeleme Arabası, Dar Çamaşır Depolama Yardımcı Arabası,

Buyers rating:
₺ 137.97

Malların miktarı

Plan satın alma tarihinden itibaren başlar.Kazalardan, lekelerden, yırtılmalardan ve yırtılmalardan kaynaklanan ürün hasarları ilk günden itibaren karşılanır.Ürün arızaları ve arızaları üretici tarafından karşılandıktan sonra karşılanır. warranty.No onarım için ek maliyetler - parçalar, işçilik ve nakliye-hepsi dahildir.Kolay talep süreci-mobil uygulama, çevrimiçi veya telefon aracılığıyla 7/24 istediğiniz zaman talepte bulunun.İstediğiniz zaman iptal edin, ilk 30 gün içinde tam geri ödeme yapın.Hediyelerle devredilebilir. .Çok Amaçlı Depolama rafı-Yardımcı arabası çok yönlüdür.Çamaşır makinesi ile kurutucu arasındaki sepeti sabunlar, temizleyiciler ve poşetler için kullanabilirsiniz.Ayrıca, Baharat koleksiyonu, çay, atıştırmalıklar ve diğer mutfak eşyalarını saklamak için buzdolabı ile duvar arasındaki boşluğa mükemmel uyum sağlar.Montajı kolay-Ürün boyutu : 19.7 "L x 7.1" W x 41 " H (50x18x104 cm).Bu banyo arabası basit montaj talimatı ile birlikte gelir, örgü haddeleme yardımcı arabasını alet kullanmadan dakikalar içinde kolayca monte edebilirsiniz.Metal Örgü Sepet Tasarımı-Haddeleme sepetimiz, eşyaların düşmesini önlemek için her birinde 2.7" yüksek bir kenara sahiptir.Örgü sepetin temizlenmesi ve çabuk kuruması kolaydır.Hareketli Banyo Depolama Sepeti - 4 kaliteli tekerlek ve 3 örgü tepsi, 2 kilitlenebilir ve yan tutamaklar kolay tutuş sağlar.Taşımayı basit ve kolay hale getirmek için esnek tekerlekler. 4 yan kanca lif kabağı ve havlu asabilirsiniz.Yerden Tasarruf-Mobil depolama rafı, dar bir yer için harika, makyajınızı, tuvalet malzemelerinizi, temizleyicinizi, mutfak sos kutularınızı, konserve yiyeceklerinizi, sebzelerinizi, atıştırmalıklarınızı, şarabınızı, ofis ürünlerinizi ve kırtasiye malzemelerinizi vb. Düzenlemek için harika. 4 Katmanlı Çok Amaçlı Depolama Sepeti, Dağınıklığa Elveda Deyin!.Yaşam zevklerini arttırmak ve biraz depolama alanı eklemek için hem bitki standı hem de depolama rafı olarak makyajın yanında kullanılır.Kağıt mendil, tuvalet malzemeleri, banyo temizleyicileri, kozmetik ürünler, süslemeler vb.Düzenlemek için küçük ama iyi bir depolama alanı.Büyük bir değerde ince bir alanda amacı, buzdolabı ve mutfak lavabosu/tezgahı, çamaşır makinesi ve kurutucu arasında mükemmel boyuta uyması.Bağımsız raflar, buzdolabının etrafında güçlü depolama işlevlerine sahip dar alanlara sığar.Tam koleksiyonda koridor, oturma odası, yemek odası, mutfak, banyo, yatak odası, ev ofisi, bahçe ve veranda için mobilya ve dekor bulunmaktadır. ● Sağlam metal konstrüksiyon stabilitesini ve dayanıklılığını arttırır. ● Ekstra depolama alanı için ekstra 3 örgü tepsi ve 4 yan kanca ile. ● Dört 360 derece dönebilen tekerlekle (iki kilitlenebilir), sorunsuz kaydırma. ● Paslanmayı önlemek ve pürüzsüz hissetmek için tam karbonlu çelik çerçeve. ● Montajı ve temizlenmesi kolaydır.

Anahtar Özellikler

Benzer ürünler kategorisinde

Yeni Çağ 4 raf ünitesi 1062TB
  • Yenilendi
Ziyaretçi Değerlendirmesi:

Yeni Çağ 4 raf ünitesi 1062TB

Plan satın alma tarihinden itibaren başlar.Kazalardan, lekelerden, yırtılmalardan ve yırtılmalardan kaynaklanan ürün hasarları ilk günden itibaren karşılanır.Ürün arızaları

₺ 2455.62