• Yenilendi
AİPRİDY Malzemeleri El Yapımı Çeşitleri El Sanatları Boncuk, Renkli Cam Boncuk Briolette Kristal Yönlü Boncuk Saklama kutusu ile Boncuk Charm Takı Yapımı için(3X4mm Lastik, Metalik Renk)

AİPRİDY Malzemeleri El Yapımı Çeşitleri El Sanatları Boncuk, Renkli Cam Boncuk Briolette Kristal Yönlü Boncuk

Buyers rating:
₺ 29.97

Malların miktarı

Ürün özellikleri : Bu ürün, Çin nadir toprak elementlerinin eklendiği temel malzeme olarak sio2'yi kullanır, renkli bir renk göstermesine izin verir.Sudan ateşe, vasıflı işçiler onu farklı şekillerde boncuklara öğütürler.Bırak onu indiremeyiz.Alacaksınız : Şeffaf bir 12 ızgara plastik saklama kutusu, 12 farklı renk, her renk yaklaşık 100 adet kristal boncuk, Toplam yaklaşık 1200 adet.Ürün temel parametreleri : Dış çap : yaklaşık 4mm.iç çap : yaklaşık 1.2 mm.yükseklik : yaklaşık 3mm.malzeme : kristal.Boncuk şekli : Lastik.Harika tamamlayıcı : Yönlü boncuklar veya çok kesitli boncuklar şeffaf gövdesi nedeniyle çok popülerdir, Halhal, küpe,anahtarlık dekorasyonu, şapkalar, bilezik, kolye ve diğer mücevherlerde yaygın olarak kullanılır.Boncuk şekli nedeniyle, yüksek dereceli mücevherleri mükemmel bir şekilde tamamlar ve süslerler.En kaliteli kristal boncuklar : Bu boncuklar beklentinizi karşılamıyorsa, yüksek kalite garantili, %100 iade veya geri ödeme. 1.Ev dekorasyonuna uygulanır : Ürünün şekli güzel olduğundan ve parlaklık gibi değerli taşlara sahip olduğundan, akvaryuma, bitki bonsai'ye, duvar dekorasyonuna vb. Koyabilirsiniz.Sadece sen düşünemezsin, Yapamayacağı bir şey yok. 2.Ciddi ve titiz ambalaj : Çok ızgaralı şeffaf bir saklama kutusu kullanıyoruz, farklı renkler farklı ızgaralara yerleştiriliyor, böylece insanlar bir bakışta görebiliyor ve mutlu hissedebiliyorlar. 3.DİY süreci yaratıcılık sonsuz eğlence keyfini : Bu kristal boncuk kişiliğinizi göstermek ve bazı partiler veya günlük kullanım için iyi bir dekorasyon olarak kullanılabilir tek başına çeşitli güzel takı yapmak için uygundur.Süreci gibi bu oyunda, kendi kendine yardım becerisi, moda aksesuarları yaratıcılığını geliştirmek, yetiştirmek ve moda trendi kavramak için yeteneği geliştirebiliriz. 4.Büyüklerinizle ve gençlerinizle iyi vakit geçirin : Boş zamanlarınızda en mutlu şey onu sevdiğiniz insanlarla geçirmektir.Bu kutuyu aldığınızda, DIY işlemini tamamlamak, uygulamalı yeteneklerini geliştirmek için ona eşlik edebilirsiniz. 5.Lütfen dikkat : Işığın etkisi, monitörün parlaklık / kontrast ayarları vb. Nedeniyle, zanaat boncukları resimde gösterilenden biraz farklı olabilir.

Anahtar Özellikler

Benzer ürünler kategorisinde

Çapraz Mavi Yapış Charm (Standart 18mm Boyutu)
  • Yenilendi
Ziyaretçi Değerlendirmesi:

Çapraz Mavi Yapış Charm (Standart 18mm Boyutu)

Bu standart boyutlu çıtçıt ile kendi benzersiz görünümünüzü yaratın.Yüksek kaliteli enstantanelerimiz diğer markalarla da uyumludur.Bu düğme benzeri çekicilik ile kıyafetler

₺ 17.94