• Yenilendi
Parker 368PTC-6-4-pk10 Havalı Fren D. O. T. Kompozit Bas-Bağlan Bağlantı Parçası, PTC, Borudan Boruya, Bas-Bağlan ve Erkek Boru Y Konnektör, 3/8, 1/4 (10'lu Paket)

Parker 368PTC-6-4-pk10 Havalı Fren D. O. T. Kompozit Bas-Bağlan Bağlantı Parçası, PTC, Borudan Boruya, Bas-Bağlan

Buyers rating:
₺ 923.85

Malların miktarı

D. O. T. Kamyon ve römork hava fren hatlarını onarmak için hızlı bağlantı itme tertibatları.Yarı kamyonlarda, römorklarda, otobüslerde, mobil ekipmanlarda ve tarım aletlerinde havalı fren sistemlerinde kullanım içindir.Raylar, hava koltukları, amortisörler ve kabin aletleri için pnömatik kapılar gibi ikincil hava uygulamalarında kullanın.D.O.T.Fmvss 571.106, sae J1131 ve sae j2494-3'ün performans gereksinimlerini karşılar. Paslanmaz çelik boru desteği, sae j2494-3'ün maksimum akış ve performans gereksinimlerini garanti eder. Sızıntısız teknolojilerde dünya lideri olan Parker PTC fitting, SAE ve D. O. T. Spesifikasyonlarına uygun kompozit bas-bağlan havalı fren fitingidir.Dünya çapındaki tüm kamyon/treyler, mobil ve raylı sistemlerin taleplerini karşılamak üzere tasarlanan Parker PTC bağlantı parçaları, sıkıştırma tarzı bağlantı parçalarına kıyasla montaj süresini yüzde 90 oranında azaltır.Kompozit gövde güçlü, hafif ve darbe direncidir.Yenilikçi pens tasarımı, boru üzerinde pozitif tutuş sağlar ve sert paslanmaz çelik boru desteği, uygun montaj kolaylığı için yerinde kalır.Parker tarafından üretildi, Amerika Birleşik Devletleri'nde üretildi.

Anahtar Özellikler

Benzer ürünler kategorisinde

2 Siyah Akın Küpe Hediye Kutuları Mücevher Kutusu
  • Yenilendi
Ziyaretçi Değerlendirmesi:

2 Siyah Akın Küpe Hediye Kutuları Mücevher Kutusu

Bu yeni bir set 2 siyah akın küpe kutuları.Bu kutular, mücevherleri şık, ekonomik akınlı kutularda sunmanıza izin verir.Kutular siyahtır ve içi beyaz saten ile kaplanmıştır.Her

₺ 35.97