• Yenilendi
FAKEME havalı zımpara Taşlama Parlatma Makinesi Taşlama havalı zımpara 5 İnç havalı zımpara Güç Araçları

FAKEME havalı zımpara Taşlama Parlatma Makinesi Taşlama havalı zımpara 5 İnç havalı zımpara Güç Araçları

Buyers rating:
₺ 164.10

Malların miktarı

Disk Boyutu : Yaklaşık. 125mm / 5. Bu 5. Yüksek Dönme, Daha Hızlı Ve Verimli Çalışın.Otomobil Dükkanları, Ağaç İşleri ve DIY Aracı Adamı için Mükemmel Bir Araç.Kompakt Tasarımı Sizin İçin Mükemmel Konfor ve Kontrol Sunar.Bağlayıcı Malzemesi : Bakır.Açıklama : - Bu 5" Hava Rastgele Orbital zımpara makinesi, bu pürüzlü noktaların hızlı çalışmasını sağlayacaktır.Bu zımpara makinesi stil pedleri kullanır. - Otomobil mağazaları, ağaç işleme ve DIY aracı Adam için mükemmel bir araç.Kompakt Tasarımı Sizin İçin Mükemmel Konfor ve Kontrol Sunar - Yüksek Döndürme , Daha Hızlı Ve Verimli Çalışma.Şartname : - Konektörün Malzemesi : Bakır-Disk Boyutu : Yaklaşık. 125mm / 5-Ücretsiz : 10000 RPM-Hava Tüketimi : Yaklaşık. 12 CFM-Hava Basıncı : 80 Psiair Tüp çapı : 10mm (3/8") (HAVA TÜPÜ DAHİL DEĞİLDİR) Paket içeriği : 1 adet Hava zımpara Memnuniyetiniz bizim priority.So memnuniyetinizi karşılamak için en kaliteli ürün ve hizmetleri sunacağız.

Anahtar Özellikler

- Material Of The Connector:
Copper
- Disc Size:
Approx. 125mm/5''
- Free :
10000 RPM
- Air Consumption:
Approx. 12CFM
- Air Pressure:
80PSI
Air Tube Diameter:
10mm (3/8) (AIR TUBE IS NOT INCLUDED)
Package Includes:
1 Piece Air Sander :
Your satisfaction is our priority. So we would deliver the highest quality products and services to meet your satisfaction. :

Benzer ürünler kategorisinde

Seviye Montajı, Döner Saplama, 1/4-20, 1in Taban
  • Yenilendi
Ziyaretçi Değerlendirmesi:

Seviye Montajı, Döner Saplama, 1/4-20, 1in Taban

Fiyat İçin : Her İçerir : Kilitleme Somunu Taban Çapı : 1 "Tesviye Montaj Tipi : Döner Saplama Ürün : Tesviye Dağı Hex : 1 / 2" Baz : Paslanmaz Çelik w / Kaymaz Ped Konu Boyutu

₺ 48.87