• Yenilendi
SMLJLQ 14 adet / takım Yeşil Bulut Makyaj Fırça Göz Farı Allık Tamir Vakfı Profesyonel Yüz Makyaj Araçları Yumuşak Cilt Dostu (Renk: A)

SMLJLQ 14 adet / takım Yeşil Bulut Makyaj Fırça Göz Farı Allık Tamir Vakfı Profesyonel Yüz Makyaj Araçları

Buyers rating:
₺ 613.08

Malların miktarı

Uygun için : BB krem, preslenmiş toz, gevşek toz, fondöten allık, vurgulayıcı, vb.Kolu : yüksek kaliteli ahşap handle Hair malzeme : oluklu ipek naylon saç.Yüksek kaliteli hayvan dostu sentetik saç, yumuşak ve yoğun.Göz ihtiyaçlarınızı karşılamak için pratik, eksiksiz bir tasarım fırçası içerir.Lütfen solmayın, düşmeyin, tuhaf bir koku yok ve sıkıca tutun.Açıklama : tüy : 1. Yüksek kaliteli hayvan dostu sentetik saç, yumuşak ve yoğun.2. Göz ihtiyaçlarınızı karşılamak için pratik, eksiksiz bir tasarım fırçası içerir.3. Lütfen solmayın, düşmeyin, tuhaf bir koku yok ve sıkıca tutun.Kullanım önerileri : 1. Karıştırma fırçası : Kontroller ekleyerek kutunun kapağındaki renkleri karıştırın.Sert telin parlatma etkisi çok iyidir.2. Göz farı fırçası : Ürünü eşit ve sıkı bir şekilde uygulamak için tüm renkleri kapağa uygulayın.3.Boyama kalemi : gözlerin küçük alanlarını (göz kapakları gibi) renklendirmek için.Alt kirpik çizgisini uygulamak için de kullanılabilir.4. Kapatıcı fırça : Burun köprüsünün köşesinden dış kirpik çizgisinin altındaki bölgeye gözlerin altına kapatıcı uygulamak için küçük bir fırça darbesi kullanın.Açıklama : Ağırlık : 149/175guygun için : BB krem, preslenmiş toz, gevşek toz, fondöten allık, vurgulayıcı, vb.Kolu : yüksek kaliteli ahşap handle Hair malzeme : oluklu ipek naylon saç.Paket Içeriği : Paket ıçerir : 14 adet/takım fırçalar veya 14 fırça setleri ile çanta (tercihinizi seçiniz).

Anahtar Özellikler

Benzer ürünler kategorisinde

Sigma Beauty Kuru ' N Şekilli Kule-Gözler
  • Yenilendi
Ziyaretçi Değerlendirmesi:

Sigma Beauty Kuru ' N Şekilli Kule-Gözler

48 göz fırçasına kadar tutar 3 Üs ve 2 konektör içerir Kompakt depolama için kolayca demonte edilebilir.Dry'n Shape TowerEyes, 48 adede kadar fırçayı aynı anda tutarken en yoğu

₺ 93.60