• Yenilendi
zkg Dönen Havlu Askısı Banyo Ray Askı Havlu Sticker Tutucu 3 Döner Barlar Mutfak Banyo Raf Asılı Duvar Montaj (Beyaz)

zkg Dönen Havlu Askısı Banyo Ray Askı Havlu Sticker Tutucu 3 Döner Barlar Mutfak Banyo Raf Asılı Duvar Montaj

Buyers rating:
₺ 29.97

Malların miktarı

Modern minimalist tarzda havlu askısı, banyo, duvar, kapı vb.Gibi otel ve ev kullanımı için idealdir.
Havlu askısı 180 derece dönebilir, bu nedenle yüz havlunuzu, el havlularınızı, küçük banyo havlularınızı ve kıyafetlerinizi asmak ve düzenlemek için mükemmeldir.Bu yerden tasarruf sağlayan havlu çubuğunun donanım paketleri ile duvara monte edilmesi kolaydır.Tek parça, montaj gerektirmez.
Özellik :
[Yerden Tasarruf Edin ve Güzel]Bu yerden tasarruf sağlayan havlu çubuğu kesinlikle herhangi bir banyo için bir zorunluluktur, çünkü yer kaplamak yerine size daha fazlasını verir!Modern minimalist tarzda havlu askısı, banyo, duvar, kapı vb.Gibi otel ve ev kullanımı için idealdir.
[Esnek ve Mükemmel ] Havlu askısı 180 derece dönebilir, bu nedenle yüz havlunuzu, el havlularınızı, küçük banyo havlularınızı ve kıyafetlerinizi asmak ve düzenlemek için mükemmeldir. order.it eşyalara kolay erişim ve geri alma için rahatça dışarı salınabilir ve yerden tasarruf için kullanılmadığında duvara itilebilir depo.
[Kolay Kurulum] Bu yerden tasarruf sağlayan havlu çubuğunun donanım paketleri ile duvara monte edilmesi kolaydır.Tek parça, montaj gerektirmez.
Belirleme :
Malzeme : Demir
Renk : resim Olarak göster
Paket İçeriği :
1 x Havlu Askısı
.

Anahtar Özellikler

Material:
Iron
Color:
As the picture show
Package Includes:
1 x Towel Rack:

Benzer ürünler kategorisinde