• Yenilendi
SUZYN Araba buzdolabı araba buzdolapları Taşınabilir Coolbox Dondurucu Mini buzdolabı Paketleri Hiçbir Gürültü Enerji Tasarrufu ve ışık Kamp Seyahat Kola bira 4L (19. 5x16x28 cm) Mini

SUZYN Araba buzdolabı araba buzdolapları Taşınabilir Coolbox Dondurucu Mini buzdolabı Paketleri Hiçbir Gürültü

Buyers rating:
₺ 1240.41

Malların miktarı

[Serin ve Sıcak Fonksiyon] : Serin kutu, içmeyi soğutmak ve yiyecekleri sıcak tutmak için çalışabilir, sadece yaz aylarında değil, aynı zamanda kışın da kullanmanıza izin verir.Soğuğun sıcaklığı ortam sıcaklığının yaklaşık 15-25 ° altındadır ve sıcak sıcaklık 65° ' dir. [Taşınabilir Araç Buzdolabı] : Dış boyut yaklaşık 19. 5x26x28cm'dir, 4 L kapasiteye sahiptir, Ağırlığı 2.7 kg'dır, diğer coolbox'lardan daha hafiftir, taşıması kolaydır. [Kullanımı Kolay] : Aracınızın 12 V prizine veya başka bir 12 V güç kaynağına takın ve bilgisayarın USB arayüzüne bağlanabilir, ayrıca herhangi bir USB arayüzüne bağlanabilir. [Süper Sessiz Çalışma] : Daha sessiz performans gösterebilen ve her zamankinden daha uzun süre dayanabilen fırçasız yüksek dereceli bir fan motoruna sahiptir. [kullanım yeri] : Yol gezilerine, kamp gezilerine, tekneye, pikniğe veya arabalarını sık sık iş için kullanan kişiler için aracınızın arka koltuğunda tutmak için mükemmeldir.Satış öncesi veya satış sonrası olsun, mükemmel bir satış sonrası sistem sağlayacağız, karşılaştığınız sorunlar için bizimle iletişime geçebilirsiniz.15-25° (en düşük sıcaklığı 5°) Isıtma etkisi : yaklaşık 65°Dış boyutları : 19 ortam sıcaklığı, aşağıda Teknik Özellikleri : Kapasite : 4 LCar Gerilim : 12 V/220 VPower : 48 WCooling etkisi.5x26x28cm Package Dahil : Mini buzdolabı x1 Car güç kablosu x1 Tips : termoelektrik soğutucu için daha yakın, daha iyi soğutma etkisi vardır.Profesyonel olmayanların makineyi tamir için açmaları yasaktır.Önlemler Buz yapmak için kullanmayın Temizlemeden önce güç kaynağını prizden çekin Havalandırma deliklerini tıkamayın, aksi takdirde buzdolabı ısınır ve yangına neden olur.Motor kapalıyken, uzun süre çalışmasına izin vermeyin, soğutmadan ısıtmaya veya ısıtmadan soğutmaya geçmeden önce pil en az 30 dakika kapalı kalacaktır. Isıtma ve soğutma kutusunu veya güç kablosunu bir sıvıya koymayın.Nemli bir bez ile fırçalayın.

Anahtar Özellikler

Benzer ürünler kategorisinde

Perlick C18000GR Cam Durulama Süzgeci
  • Yenilendi
Ziyaretçi Değerlendirmesi:

Perlick C18000GR Cam Durulama Süzgeci

Orijinal oem yedek parça.Per lick, toplam paket bar ve içecek sistemleri üretiminde ulusal bir liderdir.Güvenlik güvenilirliği ve performansı için orijinal oem parçaları kullanın.

₺ 1239.00
Perlick C30026-2 Alt Vinil Kaplı Raf
  • Yenilendi
Ziyaretçi Değerlendirmesi:

Perlick C30026-2 Alt Vinil Kaplı Raf

Orijinal OEM yedek parça.Per lick, toplam paket bar ve içecek sistemleri üretiminde ulusal bir liderdir.Güvenlik güvenilirliği ve performansı için orijinal OEM parçaları kullanın.

₺ 87.36