• Yenilendi
Kapı Menteşesi, Çit Kapısı için Bahçe için Karbon Çelik Kapı Menteşesi

Kapı Menteşesi, Çit Kapısı için Bahçe için Karbon Çelik Kapı Menteşesi

Buyers rating:
₺ 85.20

Malların miktarı

Dayanıklı, yüksek kaliteli karbon çelikten yapılmış, hasar görmesi kolay değil ve uzun ömürlüdür.Kullanım profesyonel, tasarım makul ve çit kapılarının kullanımı için uygundur.Uygulama kapsamı, çit kapı menteşeleri, bahçe kapı menteşeleri için uygundur.Kullanımı kolay, bahçe çit kapı menteşesi rahat ve kullanımı hızlıdır.İşçilik iyidir, kullanım etkisi iyidir ve çok iyi bir güvenlik etkisi oynayabilir.Özellik : 1. Dayanıklı, yüksek kaliteli karbon çelikten yapılmış, hasar görmesi kolay değil ve uzun ömürlüdür.2. Kullanımı kolay, bahçe çit kapı menteşesi rahat ve kullanımı hızlıdır.3. İşçilik iyidir, kullanım etkisi iyidir ve çok iyi bir güvenlik etkisi oynayabilir.4. Kullanım profesyonel, tasarım makul ve çit kapılarının kullanımı için uygundur.5. Uygulama kapsamı, çit kapı menteşeleri, bahçe kapı menteşeleri için uygundur.Şartname : Öğe Türü : Çit Kapı menteşemalzeme : Karbon çelikağırlık : Yaklaşık. 1420g / 50.1 ozrenk : beyazuygulama kapsamı : Çit kapı menteşeleri, bahçe kapı menteşeleripaket Listesi : 2 x Çit Kapı Menteşe1 x Aksesuarları28 x vidnot : monitörler aynı kalibre edilmez, fotoğrafları görüntülenen öğe renkli gerçek nesneden biraz farklı gösteriliyor olabilir.Lütfen gerçek olanı standart olarak alın.

Anahtar Özellikler

Item Type:
Fence Door Hinge
Material:
Carbon Steel
Weight:
Approx. 1420g / 50.1oz
Color:
White
Scope of application:
Fence door hinges, garden door hinges
Package List:
2 x Fence Door Hinge :
1 x Accessories  :
28 x Screw :
Monitors are not calibrated same, item color displayed in photos may be showing slightly different from the real object. Please take the real one as standard. :

Benzer ürünler kategorisinde

Zincir Bağlantı Çit Kapısı Sonrası Menteşe
  • Yenilendi
Ziyaretçi Değerlendirmesi:

Zincir Bağlantı Çit Kapısı Sonrası Menteşe

Midwest Hava Teknolojisi 17 / 8 inç.Zincir bağlantı eskrim için galvanizli kapı menteşe kelepçesi 3 / 8 inç delik çapı.Çelik Zincir Bağlantı Kapısı Menteşe Kelepçesi.Galv

₺ 20.70