• Yenilendi
SALUTUYA Pnömatik somun perçin tabancası, M5, M6, M8, M10 Perçin Tabancası Kafa, endüstriyel Sınıf Ayarlanabilir Hız Çekme Somun tabancası Aracı için somun perçin (M8)

SALUTUYA Pnömatik somun perçin tabancası, M5, M6, M8, M10 Perçin Tabancası Kafa, endüstriyel Sınıf Ayarlanabilir

Buyers rating:
₺ 47.07

Malların miktarı

【SERT alaşımlı MALZEME】 Sert alaşımlı malzeme, aşınma direnci, uzun servis ömrü.Kendinden diş açan kafa ile somun perçin tabancası ile birlikte kullanılması gerekir, değiştirilmesi kolaydır. 【Kullanımı KOLAY】 Standart altıgen şaft iç bağlantı çubuğu, evrensel model, kullanımı kolay. 【YAYGIN olarak kullanılan】 Perçin somunu tabancası kafası, perçin somunu için uygun pnömatik perçin tabancası kafasını değiştirmek için kullanılır. 【ÇOKLU MODELLER MEVCUTTUR】M5, M6, M8, M10, 4 model isteğe bağlıdır, perçin tabancası modelinize göre seçim yapabilirsiniz. 【SATİSFACTİON GUARANTEE】 Customer NO. 1 olduğunu, biz tüm müşterilerin duygu umurumda, bizim perçin tabancası kafa hakkında herhangi bir sorun varsa, lütfen bana bildirin, çok teşekkür ederim.Renk Adı : M8 İplik Tabancası Kafa Düzeneği.

Anahtar Özellikler

Benzer ürünler kategorisinde

zision aracı 10-32 Perçin Somun Aracı Yedek Mandrel
  • Yenilendi
Ziyaretçi Değerlendirmesi:

zision aracı 10-32 Perçin Somun Aracı Yedek Mandrel

Perçinleme somunu direği ve somun ağzı bir araya getirmek için gerekli olabilecek şekilde bir kenara bırakılıyor.Kullanımı kolay ve kaybını önlemek.Paradan tasarruf edin ve yen

₺ 26.94