• Yenilendi
Anti Kayıp Bilek Tasma, Dayanıklı Çocuk Halat Tasma Yumuşak Esnek 1.5 m Örme Pamuk + TPU + Çelik Seyahat için Kalabalık Sokak Çocuklar için (#1)

Anti Kayıp Bilek Tasma, Dayanıklı Çocuk Halat Tasma Yumuşak Esnek 1.5 m Örme Pamuk + TPU + Çelik Seyahat

Buyers rating:
₺ 32.07

Malların miktarı

Bu öğeyi herhangi bir nedenle iade edebilirsiniz : nakliye ücreti yok.Öğe yeni ve kullanılmamış durumda iade edilmelidir.Dönüşe başlamak için Emirlerinize gidin.İade nakliye etiketini yazdırın.Bu gemi!.Bu öğeyi herhangi bir nedenle iade edebilirsiniz : nakliye ücreti yok.Öğe yeni ve kullanılmamış durumda iade edilmelidir.Dönüşe başlamak için Emirlerinize gidin.İade nakliye etiketini yazdırın.Bu gemi!.Elastik çelik tel halat tasarımı, kaliteli, sağlam ve dayanıklı, gerilmesi kolay, çocukların bileklerine zarar vermez, böylece çocuklar kalabalık insanlarda size yaklaşabilir.Dahili kalınlaşmış çelik tel, kırılması kolay değil, iyi esneklik. 360° metal döner kafa, aşınmaya dayanıklı ve anti-sarma.Süpermarket, kalabalık cadde, istasyon veya diğer halka açık yerler gibi farklı durumlar için uygundur.Kullanımı kolay, tek yapmanız gereken bilekliği yetişkinlerin ve çocukların ellerine takmaktır.Germe zinciri 1,5 metreye kadar uzatılabilir.Kanca ve halka tasarımı, düşmesi kolay değil, bilekliğin boyutu ihtiyaçlarınıza göre ayarlanabilir.Özellik : 1. Elastik çelik tel halat tasarımı, kaliteli, sağlam ve dayanıklı, gerilmesi kolay, çocukların bileklerine zarar vermez, böylece çocuklar kalabalık insanlarda size yaklaşabilir2. Kanca ve halka tasarımı, düşmesi kolay değil, bilekliğin boyutu ihtiyaçlarınıza göre ayarlanabilir.3. Kullanımı kolay, tek yapmanız gereken bilekliği yetişkinlerin ve çocukların ellerine takmaktır.Germe zinciri 1,5 metreye kadar uzatılabilir.4. Dahili kalınlaşmış çelik tel, kırılması kolay değil, iyi esneklik. 360° metal döner kafa, aşınmaya dayanıklı ve anti-sarma.5. Anti-kayıp, sadece dışarı çıkarken çocukların kaybolmasını önlemek için kullanılır, ancak çocukların düşmesini önlemek için kullanılmaz ve yürüyüş eğitim ekipmanı olarak kullanılamaz.Şartname : Durum : %100 % Yeniıtem Tipi : Anti Kayıp Bilek bağlantımalzeme : Örme Pamuk + TPU + Çelik teluygun Yaş : 1-10 yaşboyutu : Yaklaşık. 1.5 m / 59.1 in Paket Listesi : 1 x Anti Kayıp Bilek Link Note : Monitörler aynı kalibre edilmez, fotoğraflarda görüntülenen öğe rengi gerçek nesneden biraz farklı gösteriliyor olabilir.Lütfen gerçek olanı standart olarak alın.

Anahtar Özellikler

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Anti Lost Wrist Link
Material:
Knitted Cotton + TPU + Steel Wire
Appropriate Age:
1-10 years old
Size:
Approx. 1.5m / 59.1in
Package List:
1 x Anti Lost Wrist Link :
Monitors are not calibrated same, item color displayed in photos may be showing slightly different from the real object. Please take the real one as standard. :

Benzer ürünler kategorisinde

Bink Link Emniyet Kemerleri, Yabanmersini
  • Yenilendi
Ziyaretçi Değerlendirmesi:

Bink Link Emniyet Kemerleri, Yabanmersini

polyester.İthal.Önlenmesi, çocuk giyim takılır atılıyor, ya da kirli kaybetti.Bağımsız laboratuvarlar tarafından güvenli test edildi CSPIA sertifikalı ABD gümrükleri ve Kanada

₺ 38.97