• Yenilendi
Parlak Kozmetik Vitrinler, Kızlar için Akrilik Oje Organizatörü Makyaj Fırçaları için Oje için Ruj için Dudak Parlatıcısı için Kadınlar için

Parlak Kozmetik Vitrinler, Kızlar için Akrilik Oje Organizatörü Makyaj Fırçaları için Oje için Ruj için

Buyers rating:
₺ 59.67

Malların miktarı

İnce cilalı, yumuşak kutu gövdesi, açık, güzel ve şık. 16 ızgaralar tasarım, depolama ihtiyacını karşılamak için yeterli.Üç boyutlu ruj saklama kutusu, uygun depolama, kolay erişim, kullanım için pratik.Yüksek şeffaf depolama, kalınlaşma ve takviye işlemi, kırılması kolay değil, yıkanabilir directly.An birçok rujlu insanlar için önemli depolama aracı, yüksek kaliteli akrilik malzemeden yapılmış, sağlam ve dayanıklıdır.Ruj depolama, yerden tasarruf edin, masaüstü kullanım alanını artırın, masaüstünü temiz ve düzenli hale getirin.Özellik : 1. Ruj depolama, yerden tasarruf edin, masaüstü kullanım alanını artırın, masaüstünü temiz ve düzenli hale getirin.2. Üç boyutlu ruj saklama kutusu, uygun depolama, kolay erişim, kullanım için pratik.3. Yüksek şeffaf depolama, kalınlaşma ve takviye işlemi, kırılması kolay değil, doğrudan yıkanabilir.4. İnce cilalı, yumuşak kutu gövdesi, açık, güzel ve şık. 16 ızgaralar tasarım, depolama ihtiyacını karşılamak için yeterli.5. Birçok rujlu insanlar için önemli bir depolama aracı, yüksek kaliteli akrilik malzemeden yapılmış, sağlam ve dayanıklıdır.Şartname : Durum : %100 % Yenİöğe Tipi : Ruj rafmalzeme : akriliközellikler : Yüksek şeffaflık, kullanışlı ve pratikpaket Listesi : 1 x Ruj Raf.

Anahtar Özellikler

Benzer ürünler kategorisinde

Oje Masa Rafı Ekranı (60 Şişeye Kadar Tutun)
  • Yenilendi
Ziyaretçi Değerlendirmesi:

Oje Masa Rafı Ekranı (60 Şişeye Kadar Tutun)

Beauticom Oje Masa Rafı Ekranı (60 Şişeye Kadar Tutun).Ağır Hizmet Tipi Şeffaf Akrilikten yapılmıştır.OPI, Essıe, Çin Sır ve diğer markaları tutar.Boyut : 14 "Uzunluk x 9.25"

₺ 2971.89