• Yenilendi
Aileming MR16 GU5. 3 5 W AC 110 V-120 V Yüksek Parlak Olmayan Dim LED ampuller Parça Aydınlatma için 50 W Halojen Eşdeğer Spot Downlight Kabine ışık Aralığı Hood ışık Soğuk Beyaz (6 paketi)

Aileming MR16 GU5. 3 5 W AC 110 V-120 V Yüksek Parlak Olmayan Dim LED ampuller Parça Aydınlatma için 50

Buyers rating:
₺ 50.88

Malların miktarı

【Son Derece Parlak】Yüksek kaliteli LED lamba boncukları, Yüksek güç, büyük kapasite, 5 W MR16 GU5.3 LED lamba kullanarak Aileming'in LED ışıkları 50 W 120 V halojen lambanın yerini alabilir ve daha parlak olabilir. 【Excellent ısı dağılımı performance】Our LED ışıkları yüksek kaliteli alüminyum levha inşa, alev geciktirici, iyi ısı dağılımı performansı vardır, daha güvenli. 【Uzun servis ömrü】 Rahatsızlığın LED lambası kolayca yanmaz ve daha uzun ömürlüdür.Lambayı arada bir değiştirmeniz gerekmez, bu da size zaman ve maliyet tasarrufu sağlar. 【Enerji tasarrufu ve çevre koruma】 LED ışığımız kullanım sırasında sadece daha az ısıya sahiptir, bu nedenle yaz gecesinde kullandığınızda sıcak hissetmezsiniz.Güç tüketimi düşüktür.Aynı parlaklık altında, LED ışıkların enerji tüketimi nispeten küçüktür.Enerji tasarrufu, güvenlik, çevre koruma, ultraviyole veya kızılötesi radyasyon yok.Kirlilik İçermez, Cıva içermez, Titreşimsiz, Gürültüsüz, Yalıtım, Çevre dostu. 【Kısılabilir Olmayan, Mükemmel Uyumluluk】 MR16 GU5.3 LED ışıklarımız kısılabilir değildir, bu nedenle bir dimmer kullanmanız gerekmez, çoğu orijinal lambayla uyumlu olabilir. ♦ Alev Geciktirici, Yüksek kaliteli alüminyum levha inşa, Mükemmel ısı dağılımı performansı. Quality Yüksek Kaliteyi Sağlamak için Sıkı Testlerden geçti. ♦ Kısılabilir Olmayan, Mükemmel Uyumluluk. Energy Enerji Tasarrufu ve Çevre Koruma, Ultraviyole veya Kızılötesi Radyasyon yok. ◆ Yüksek Güç, Büyük Kapasite. ♦ Yüksek Renk Oluşturma İndeksi (≥85+). ♦ Uzun Ömür : 15.000 Saatten Fazla. ≤ 50 W 120 V Halojen Eşdeğeri. Applications Geniş Uygulama Yelpazesi : Spot ışıkları, parça ışıkları, Oturma Odasında Downlight, Giyim ışıkları, davlumbaz, vb.

Anahtar Özellikler

Benzer ürünler kategorisinde

Hunter 27181 Dört Vitesli Sürgü Fan Kontrolü
  • Yenilendi
Ziyaretçi Değerlendirmesi:

Hunter 27181 Dört Vitesli Sürgü Fan Kontrolü

Denetimler koleksiyonundan Duvar Denetimi.Paket Uzunluğu : 2.3".Paket genişliği : 6.25".Paket Yüksekliği : 8.25".Ürün Açıklaması Üretici Hunter Dört Vitesli Sürgü Fan Kontrolü

₺ 218.70