• Yenilendi
DOITOOL Çocuklar U Şekli Diş Fırçaları Eğitim Diş Fırçası Çocuk Manuel Diş Fırçası Silikon Diş Fırçası Başı Oral Diş Temizleme için Ev Seyahat (Sarı)

DOITOOL Çocuklar U Şekli Diş Fırçaları Eğitim Diş Fırçası Çocuk Manuel Diş Fırçası Silikon Diş Fırçası Başı

Buyers rating:
₺ 122.10

Malların miktarı

Güzel şekil çocuklar için caziptir, diş fırçalamaya karşı direncini azaltır.Dişlerinizi hızlı bir şekilde fırçalamak ve çocukların kırılgan diş etleri için daha uygundur.Bir fırça kafası ile diş etlerini korur, azaltır damage.It diş etlerine zarar vermeden dişleri etkili bir şekilde temizleyebilir ve diş minesini koruyabilir.Silikon kullanarak, PP malzeme kaliteli ve ince işçilik, ve dayanıklı.Açıklama Profesyonel, uygun fiyatlı bir U tipi diş fırçası mı arıyorsunuz?Çocuklarınız için sağlam bir diş fırçası mı arıyorsunuz?Eğer evet ise, daha fazla kendinizi yormayın!Profesyonel U tipi diş fırçamız ihtiyaçlarınızı karşılamalıdır.sizin için en iyi seçenek.Özellikleri-Renk : Sarı; - Malzeme : PP, silikon;- Boyutu : Yaklaşık 8. 50 X5. 80 X1. 00 cm/ 3. 34 X2. 28 X0. 39in.- Silikon kullanarak, PP malzeme kaliteli ve ince işçilik, ve dayanıklı.- Bir fırça kafası ile diş etlerini korur, hasarı azaltır.- Dişlerinizi hızlı bir şekilde fırçalamak ve çocukların kırılgan diş etleri için daha uygundur.- Diş etlerine zarar vermeden dişleri etkili bir şekilde temizleyebilir ve diş minesini koruyabilir.- Güzel şekil çocuklar için caziptir, diş fırçalamaya karşı direncini azaltır.- Renk : Sarı.- Boyut : 8. 5 X5. 8 X1 CM; Paket dahil 1 x çocuk diş fırçası.

Anahtar Özellikler

Benzer ürünler kategorisinde

Markası-Solimo Clean Plus Diş Fırçaları, 10'lu Paket
  • Yenilendi
Ziyaretçi Değerlendirmesi:

Markası-Solimo Clean Plus Diş Fırçaları, 10'lu Paket

10 Adet Solimo Clean PlDiş Fırçası içerir.Yumuşak kıllar; arka dişlere ve dişler arasında derinlere kolayca ulaşmak için açılı uç tutam.Dokulu dil ve yanak temizleyici kokuya

₺ 18.75