• Yenilendi
U Şekilli Diş Fırçası, Diş Koruma Yumuşak Silikon 50 Saniye Zamanlama Elektrikli U Şekilli Diş Fırçası Günlük Kullanım için Çocuklar için 5 Dişliler (mavi)

U Şekilli Diş Fırçası, Diş Koruma Yumuşak Silikon 50 Saniye Zamanlama Elektrikli U Şekilli Diş Fırçası Günlük

Buyers rating:
₺ 37.80

Malların miktarı

U Şekli diş fırçası, dişlerin konturuna mükemmel uyum sağlayan benzersiz tasarım, kullanımı kolay clean.It dişeti atrofisini etkili bir şekilde önleyebilir, periodontal hastalıkları teşvik edebilir ve periodontal hastalıkları azaltabilir. 50 Saniyelik verimli temizlik, çocuklar için özel olarak tasarlanmış, yüksek verimlilik ve çocukların ağız bakımı healthy.it dişlerin yüzeyini ve iç kısmını kapsamlı bir şekilde temizleyebilir, dişler için sağlık koruması sağlar.Yumuşak gıda sınıfı silikon malzeme, diş etleri ve dişlerle 360 derece temas, güvenle kullanılabilir. 360° tam kapsamlı fırçalama eylemi, hızlı ve kullanışlı; Dişlerinizi fırçalayın ve diş etlerinize bir arada masaj yapın. [IPX7 su geçirmez] - Tüm diş fırçası su ile durulanabilir, bu da temizlemeyi kolaylaştırır.

Anahtar Özellikler

Benzer ürünler kategorisinde

Günlük Öze Duyarlı Diş Fırçası, 4 Sayım
  • Yenilendi
Ziyaretçi Değerlendirmesi:

Günlük Öze Duyarlı Diş Fırçası, 4 Sayım

Patentli kıllar benzersizdir ve hassasiyeti önlemek için tasarlanmıştır.Birinci sınıf malzemelerle birinci sınıf bir fırça olarak tasarlanmıştır aile için 4 paket.Menşe ülk

₺ 21.54