• Yenilendi
SYCOOVEN 1130 adet Teşekkür Kartları ve Çıkartmalar Seti, 100 adet Altın Folyo Kartvizitlerimi Desteklediğiniz için teşekkür ederim 1000 Teşekkür Ederim Çıkartmalar İş Tebrik için Ambalaj Çantası ile Etiket Rulosu (Siyah)

SYCOOVEN 1130 adet Teşekkür Kartları ve Çıkartmalar Seti, 100 adet Altın Folyo Kartvizitlerimi Desteklediğiniz

Buyers rating:
₺ 44.97

Malların miktarı

【Malzeme】 Kartlarımız kalın kartondan yapılmış, güzel tasarlanmış, çok göz alıcı ve arkası boş, böylece adınızı, adresinizi veya diğer nimet dilinizi bırakabilirsiniz. Bu, müşterileri veya arkadaşları etkilemek için harika bir yoldur. 【Çok fonksiyonlu Etiket】 Yuvarlak etiket kendinden yapışkanlı ve su geçirmezdir.Pürüzsüz bir yüzeye yapıştırabilirsiniz. surface.It kartlar, zarflar, hediye kutuları, şişeler vb.İçin çok uygundur., çok sevimli ve pratik. 【Açılıp kapanabilir Ambalaj】 Ev veya ofis kullanımı için pratik bir aksesuar olan saklamanız için 30 adet kendinden sızdırmazlık torbası vardır; takı, kahve çekirdekleri, şeker, pirinç, bisküvi, kurutulmuş çiçekler vb.Için kullanılabilir. 【Geniş Uygulama】 Küçük işletmeler, çevrimiçi mağazalar, perakende mağazalar, fırın, restoran vb.Gibi ticari etiketler ve kartvizitler için uygundur; Buketleri, hediye kutularını, şarap şişelerini vb. Süslemek için kullanılabilirler.Her müşteri onları aldıktan sonra sıcak ve memnun hissedecektir. 【Ambalaj】 Paketimiz 100 adet ile birlikte gelir Küçük kartvizitlerimi, 30 adet ambalaj çantamı, 2 rulo etiketimi(her ruloda 500 adet etiket bulunur),iş ihtiyaçlarınız için yeterli miktarı desteklediğiniz için teşekkür ederiz.Bunlar küçük kartvizitimi desteklediğiniz için teşekkür ederim zarif yazı tipleri ve zarif desenlerle basılmıştır, boş kısım nimetler yazmanıza, konumunuzu veya iletişim bilgilerinizi saklamanıza izin verir; Kendinden yapışkanlı teşekkür etiketleri, ambalaj poşetleri, zarflar, tebrik kartları, hediye kutuları ve daha fazlası gibi birçok şey için iyi süslemelerdir.Kartlar arka tarafta boştur, müşterilerinize samimi takdirinizi ifade etmenizi sağlar ve sızdırmazlık etiketi gönderdiğiniz her paket için güzel bir dekorasyondur.Bu teşekkür kartvizitleri ve çıkartma seti, çevrimiçi veya perakende mağaza, buketler, fırın, restoran vb.Gibi her türlü iş için mükemmeldir; işiniz için harika bir set olacak.Bu çıkartmaları, onları aydınlatmak için giden paketlerinizde kullanabilirsiniz, bunlar güzel bir ektir ve pakete eğlenceli ve beklenmedik bir şey ekler, iyi ve sevimli!.

Anahtar Özellikler

These thank you for supporting my small business card is printed with elegant fonts and exquisite patterns, the blank part allows you to write blessings, store location or contact information; Self adhesive thank you labels are good decorations for many things, such as packaging bags, envelopes, greeting cards, gift boxes and more. Item name:
Thank you card with sticker set

Benzer ürünler kategorisinde