• Yenilendi
LIANGANAN Güç Aracı Aksesuarları, YT-160A Kırmızı Çift Kafa Sac Nibbler Kesici Matkap Eki Metal Levha Kesici Fit İçin Elektrikli Matkap Matkap Chuck Araçları

LIANGANAN Güç Aracı Aksesuarları, YT-160A Kırmızı Çift Kafa Sac Nibbler Kesici Matkap Eki Metal Levha Kesici

Buyers rating:
₺ 78.30

Malların miktarı

- Ayarlanabilir kafa kesimi için iki kesici kafa vardır. -Kesici kafa herhangi bir yönde 360 derece konumlandırılabilir. -İsteğe bağlı 8mm elektrikli veya pnömatik matkap, hız 1500-3000 devir / dak. -100 % kalite.Biz hizmet konusunda uzmanlaşmış bir toptancıyız .Ürünlerimiz dünyanın her pazarında iyi satıyor ve yakın zamanda Kuzey Amerika pazarına girdik.Ürünlerimizi satın almanızı memnuniyetle karşılıyoruz.Herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.Biz hizmet konusunda uzmanlaşmış bir toptancıyız .Ürünlerimiz dünyanın her pazarında iyi satıyor ve yakın zamanda Kuzey Amerika pazarına girdik.Ürünlerimizi satın almanızı memnuniyetle karşılıyoruz.Herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.Manuel ölçümler nedeniyle, lütfen 0.1-0.5 inç farkına izin verin. (1 inç = 2.54 cm) Şartname : Elektrikli matkap için uygunrenk : kırmızımodel : YT-160amalzeme : Metal, plastikrenk : Siyah, Gümüş tonkesme Çapı : 7.4 mm / 0.3 "Sap Çapı : 33mm Overall Boyutu : 18x5. 0x7. 6 cm / 7"x 2" x 3 " (L * W*H) Araç tamir ve bakım ve sac imalatları için uygundur.Kesme Kalınlığına İzin Ver : Sıradan demir levha : 1.8 mm Stainless çelik levha : 1.2 mm Copper, alüminyum levha : 2mm Plastic kontrplak araba : 2mmİnstructions : 1.Sac delik açıcı kullanarak, ilk ön matkap ucunu takın ve delik açıcı yuvarlak deliğe kesici, elektrikli matkap için kesici takın ve sıkıca kilitleyin, sonra rafta üç dalları koyun ve damızlık sıkıca vidalar.Kaymasını delik açıcı önlemek için; yukarı rafta küçük kare deliğin içine sol ve sağ konumlandırma pimleri takın ve son olarak ayarlamak ve kesilecek ark büyüklüğüne göre sıkı sıkın ve yuvarlak delik kesme doğruluğunu sağlamak için cetvel Hapishane düzeltme.2.Standart bir yayı keserken, dairesel kesim yüzeyinin pürüzsüz ve güzel olmasını sağlamak için ince plakalı bir delik açıcı kullanılmalıdır.Ayrıca önce 3 mm'lik bir konumlandırma gözü ile delinmeli ve ardından kesici kafayı deliğe uzatmak için 12 mm'lik bir delik açılmalıdır.İç ve dış daireleri kesin.Operasyonel Requirements : 1.It bıçağın kenarındaki alüminyum plakayı kesmek özellikle önemlidir.2.Elektrikli matkaptan sonra.

Anahtar Özellikler

Fit For Electric Drill :
Color:
Red
Model:
YT-160A
Material :
Metal, Plastic
Color :
Black, Silver Tone
Cutting Diameter :
7.4mm / 0.3
Handle Diameter :
33mm
Overall Size :
18 x 5.0 x 7.6cm / 7 x 2 x 3 (L*W*H)
Suitable for car repair and maintenance and metal sheet productions. :
Allow Cutting Thickness:
Ordinary iron plate:
1.8mm
Stainless steel plate:
1.2mm
Copper, aluminum plate:
2mm
Plastic plywood car:
2mm
Instructions:
1.When using the thin plate hole opener, first insert the drill front end and the cutter into the round hole of the hole opener, connect the cutter to the electric drill and lock it tightly, then put the three branches on the shelf and the stud screws tightly. In order to prevent the hole opener from sliding; insert the left and right positioning pins upward into the small square hole of the shelf, and finally adjust and tighten the tight screw according to the size of the arc to be cut, and fix the ruler Prison to ensure the accuracy of cutting round holes. :
2.When cutting a standard arc, a thin-plate hole opener should be used to ensure that the circular cut surface is smooth and beautiful. It should also be drilled with a 3 mm positioning eye first, and then drill a 12 mm hole to extend the cutter head into the hole. Cut the inner and outer circles. :
Operational Requirements:
1.It is especially important to cut the aluminum plate at the blade edge. :
2.After the electric drill is :

Benzer ürünler kategorisinde