• Yenilendi
Tekerlek Aksesuarları Parçaları 20 Set Siyah 7/16 Lug Kuruyemiş Kapalı Sonu Bulge Acorn Lug Somun Tarzı 1.38 Uzun Koni Koltuk 19mm (3/4) Hex Tekerlek Lug Somun (7/16, Siyah)

Tekerlek Aksesuarları Parçaları 20 Set Siyah 7/16 Lug Kuruyemiş Kapalı Sonu Bulge Acorn Lug Somun Tarzı

Buyers rating:
₺ 68.85

Malların miktarı

7/16 UNF diş gerektiren tekerlek saplamaları ve konik/ konik koltuk alan tekerlekler için. 1.38” Uzun 2 Parçalı Tasarım pabuç somunu 2 parçalı tasarım, Pabuç Somunu üzerinde, tekerlek ile oturmadan önce pabuç somununun iç kısmına temas eden tekerlek saplamasının neden olduğu yanlış tork okumalarına karşı koruma sağlayan ince bir metal kapağı ifade eder.Kiti dahil 20 Siyah Lug Fındık 7/16 UNF konu ile 19mm (3/4") Hex.20 Lug Somun Seti Kapalı Uçlu Çıkıntı Meşe Palamudu Lug Somun Stili 1.38" Uzun Koni Koltuk 19mm (3/4") Altıgen Tekerlek Lug Somunu (7/16, Siyah).Tam para iade garantisi.Bu üründen memnun değilseniz veya herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.Sonunda sorununuzu çözemediysek veya sonuçtan memnun değilseniz tam bir geri ödeme yapmak istiyoruz.Sorularınız ve profesyonel yardımlarınız için (877) 514-0889 numaralı telefondan bizi aramaktan veya [email protected]'e bir e-posta göndermekten çekinmeyin.Parçalar. 3/4 " Altıgen. 13/16 " Altıgen.Krom.Siyah Krom.Kırmızı.Mavi. 20 adet (5 Lug Tekerlekler için). 23 adet (JEEP için). 24 adet (6 Lug Tekerlekler için). 32 adet (8 Lug Tekerlekler için).Pabuç somunlarımız, gelişmiş güvenlik ve güvenilir mukavemet için gereken sertlik derinliğine ulaşmak için sertleştirilmiş ve 10.9 dereceli ısıl işlemden geçirilmiştir.Öğe Özellikleri : .Malzeme : Çelik Koltuk : 60 derece konik (konik koltuk/konik koltuk olarak da bilinir).Daha iyi iplik bağlantısı, aracınızın günlük yol sürüşünüzün zorluklarına dayanmasını sağlar.Lug Somunlarımız en yüksek O. E. M. proof yük standartlarını karşılar veya aşar. 2 parçalı tasarım : pabuç somunları, tekerlek ile oturmadan önce tekerlek saplamasının pabuç somununun içine temas etmesinden kaynaklanan yanlış tork okumasına karşı koruma sağlar.Pabuç Somunlarımız, nakliye sırasında pabuç somununu koruyan bir köpük insert içinde rahatça paketlenir.Altıgen Çıkıntı Meşe Palamudu Pabucu Somunumuz 4 renkte sunulmaktadır : (tüm 4 renk her diş, uzunluk ve / veya kit seçeneğinde mevcut değildir).Krom Siyah Krom Kırmızı mavi.Altıgen Çıkıntı Meşe Palamudu Pabucu Somunumuz Tekerlek Takımı Setlerinde sunulmaktadır : (not : kitler tüm uzunluklarda / renk seçeneklerinde mevcut değildir). 20 adet (5 Lug Tekerlekler için)23 adet (JEEP için) 24 adet (6 Lug Tekerlekler için) 32 adet (8 Lug Tekerlekler için).Tekerlek uygulamanız için doğru pabuç somununu seçmek, görünümün yanı sıra güvenlik açısından da önemlidir.ARAÇ YERLEŞİMİ : . *Bu Pabuç Somununun aracınızla uyumlu olup olmadığını doğrulamak için bu sayfanın en üstünde bulunan Garajınızı kontrol edin.

Anahtar Özellikler

Benzer ürünler kategorisinde

MXP MXPYKY3U Mavi 12x1. 25 Lug Somun
  • Yenilendi
Ziyaretçi Değerlendirmesi:

MXP MXPYKY3U Mavi 12x1. 25 Lug Somun

Yapılmış duralumin.At 0.8 ons, bu pabuçlar çok hafif ama aynı zamanda son derece güçlüdür.Tekerlek başına bir adet 7 taraflı somun sadece bu sette bulunan özel soket ile çıka

₺ 524.76