• Yenilendi
Değişken Hız Step Motor Peristaltik Sıvı Pompası ile Pompa Kafası Hassas Dozaj Laboratuvar Peristaltik Dozaj Pompası ile 2 m Uzunluk Silikon Tüp Max Akış Hızı 2280 ml/dakika (YZ1515x-110V Siyah)

Değişken Hız Step Motor Peristaltik Sıvı Pompası ile Pompa Kafası Hassas Dozaj Laboratuvar Peristaltik Dozaj

Buyers rating:
₺ 252.00

Malların miktarı

➤1.[LCD Ekran] Akıllı kontrol ve LCD ekran akış hızı ile. ➤2.[Kolay Kullanım ] Çalıştırma ve parametre ayar menüsünü görüntüleyen dokunmaya duyarlı renkli LCD ekran ile dolum parametreleri ve akış ekranı basit ve sezgisel, kolay kullanımdır. ➤3.[kalibrasyon] Akış kalibrasyon fonksiyonu ile, dolum hacmi doğru olmadığında, kullanıcıların yüksek hassas dolum gereksinimlerini karşılayabilir. ➤4.[Uzaktan Kumanda] Çeşitli kontrol yöntemleriyle, kullanıcılara iletişim protokolü sağlayan iletişim arayüzü ile kullanıcılar uzaktan kumanda için PC yazılımını özelleştirmeyi talep edebilir. ➤5.[Satış Sonrası Servis] * Makinenin nasıl kurulacağı eğitimi, makinenin nasıl kullanılacağı eğitimi.Yurtdışı makinelere hizmet verebilecek mühendisler.Firmamız denizaşırı müşterilere 1 yıl garanti (silikon tüp dahil değildir) ve ömür boyu onarım sağlamaktadır.1 Yıl garanti kapsamında.İnsan yapımı hasara neden olmaz, firmamız ücretsiz onarım hizmeti sağlayacaktır.Garanti süresinin ötesinde ise, firmamız sadece bakım maliyetini ödeyecektir.Ürün açıklaması : Baoding chuangrui hassas pompa A. Ş., Ltd 2006 yılında kurulmuş, şimdi ağırlıklı olarak peristaltik pompa araştırma ve geliştirme, üretim, pazarlama ve step motor, sürücüler, araştırma ve geliştirme, üretim ve satış kontrolörü ilgili sıvı hassas kontrolü yapmaktadır.İşletme, 1000 metrekareden fazla modern üretim atölyesi, 50'den fazla üretim ekipmanı setini kapsamaktadır. 1. peristaltik pompanın 10 yıllık tasarım ve üretim tecrübesi. 2. Sizin için ideal OEM özelleştirilmiş çözümler yeniden tasarlandı. 3. Güçlü bir teknik ekip. 4. Çok mükemmel servis sistemi.Tipik Uygulama 1. Monoklonal antikor üretimi. 2. Ara hassas iletim. 3. Küçük akışlı sıvı yüksek hassasiyetli iletim. : Pozitif ve negatif geri dönüşümlü - Kontrol modu : Doğruluk : Farklı bireysel hatalar akış doğruluk %5 içinde, ve tek tekrarlama hassasiyeti %2 içinde-boru malzemesi Pompa 220 V 110 Geçerli güç kaynağı : AC - ekran kontrolü, harici sinyal için destek ve iletişim kontrol - -dokunuş : silikon tüp - Ürün Net ağırlık Dönüş 25 W özellikleri : motor Motor tipi : step - Hız aralığı : 1-600 rpm - Akış aralığı : 0.007 - 5959 ml/dak-Maksimum güç : 1* İşleyişi 1 pompası* 1 2m uzunluğunda silikon boru* Pompa kafası 8 Kg - Geçerli Ortam Sıcaklığı : 0 ~ 40 °C Uygun ortam nemi : 0~80%RH Paket : .

Anahtar Özellikler

Benzer ürünler kategorisinde

Stenner Ürün QP101-1
  • Yenilendi
Ziyaretçi Değerlendirmesi:

Stenner Ürün QP101-1

Klasik ve SVP Serisi Pompalarla çalışır.Içerir Tüp, Ördek Gagası, ve Yüksükler 1 / 4" 100 psi maks.Klasik, SVP, M128 ve S Serisi patent bekleyen Quick Pro pompa kafası ile üretil

₺ 293.91