• Yenilendi
CUTULAMO Quilling DIY El Sanatları, çok Fonksiyonlu 14 PCS Kağıt Quilling Kitleri Quilling Şeritler DIY Dayanıklı ile 6 Renk Yapmak için 3D Quilling Kağıt için kendi başına yap kağıdı Zanaat

CUTULAMO Quilling DIY El Sanatları, çok Fonksiyonlu 14 PCS Kağıt Quilling Kitleri Quilling Şeritler DIY

Buyers rating:
₺ 87.00

Malların miktarı

Tüm türev kağıt elle çalıştırılan gadget ile donatılmıştır.Bu, istediğiniz herhangi bir şekli yuvarlayabileceğiniz en eksiksiz settir.Esas olarak çeşitli güzel ve narin şekiller yapmak için quilling araç kitimizi kullanarak DIY kağıt el sanatları için kullanılır.Kağıt el sanatları yapmayı seven arkadaşlarınız veya aileniz için en iyi hediye.3 D quilling kağıdı yapmak için harika.Açıklama : Bu set, çeşitli quilling araçlarını içeren bir hazinedir.Esas olarak çiçekler, yapraklar, hayvanlar vb.Gibi çeşitli güzel ve narin kağıt el sanatları şekilleri yapan DIY kağıt el sanatlarında kullanılırlar.Hepsi DIY kağıt el sanatlarında gerekli ve önemli quilling araçlarıdır ve ayrıca arkadaşlarınız veya aileleriniz için bir hediye olabilir.Özellikler : 3 D quilling kağıdı yapmak için harika.Bu, istediğiniz herhangi bir şekli yuvarlayabileceğiniz en eksiksiz settir. want.It tüm türev kağıt elle çalıştırılan gadget ile donatılmıştır.Esas olarak çeşitli güzel ve narin şekiller yapmak için quilling araç kitimizi kullanarak DIY kağıt el sanatları için kullanılır.Kağıt el sanatları yapmayı seven arkadaşlarınız veya aileniz için en iyi hediye.Quilling Kağıt rastgele Renk : Kırmızı Mor Degrade DegradeDegrade Mavi Degrade Kahverengi Degrade Yeşil Degrade koyu Sarı Ağırlık : 393g Paper Boyutu : 0.5 39*cm/15.4*Quilling 0.2 in Size Kurulu : 8.3 15cm 21*/*5.9 in Package : 1 x Quilling Kağıt Kalem 1 İnci Pin x Quilling 1 Tahta Kutu x 1 x x x Scissors1 Awl1 Cımbız İçerir.araç özellikleri : Malzeme : Metal ve Plastik Renk : 1 x Curling Coach1 x Hassas İpucu Tutkal Aplikatör Şişe6 Set (600 Şeritler) x Quilling Kağıtnot : 1. Izin lütfen 1-3mm hata nedeniyle manuel ölçüm.Anlayışınız için teşekkürler.2. Monitörler aynı kalibre, fotoğrafları görüntülenen öğe renkli gerçek nesneden biraz farklı gösteriliyor olabilir.Lütfen gerçek olanı standart olarak alın.

Anahtar Özellikler

Material:
Metal & Plastic
Color of tool:
  In random
Color of Quilling Paper:
--Gradient Red :
--Gradient Purple  :
--Gradient Blue :
--Gradient Brown :
--Gradient Green  :
--Gradient Deep Yellow  :
Weight:
393g
Paper Size:
39*0.5cm/15.4*0.2in
Size of Quilling Board:
21*15cm/8.3*5.9in
Package Includes:
1 x Paper Quilling Pen  :
1 x Quilling Board  :
1 x Box of Pearl Pin  :
1 x Scissors :
1 x  Awl :
1 x Tweezers. :
1 x CurlingCoach :
1 x Precision Tip Glue Applicator Bottle :
6 Set (600 Strips) x Quilling Paper :
1. Please allow 1-3mm error due to manual measurement.Thanks for your understanding. :
2. Monitors are not calibrated same, item color displayed in photos may be showing slightly different from the real object. Please take the real one as standard. :

Benzer ürünler kategorisinde