• Yenilendi
USB C Prizi, AUWEOYEN 4.2 A Tip A ve Tip C USB Duvar Prizi 15A / 125V TR Priz Akıllı Yüksek Hızlı USB Şarj Soketi Kurcalamaya Dayanıklı Elektrik Prizi, Duvar Plakası Dahil, ETL Listelenmiştir (2, Siyah)

USB C Prizi, AUWEOYEN 4.2 A Tip A ve Tip C USB Duvar Prizi 15A / 125V TR Priz Akıllı Yüksek Hızlı USB Şarj

Buyers rating:
₺ 59.97

Malların miktarı

Bağlı cihazların güç ihtiyacını tanır ve ardından cihazlarınızın izin verdiği maksimum gücü sunar.2 A Paylaşılır).2 A paylaşılır.Çıkış Duvar Plakası alanından ve USB adaptörlerinden tasarruf edin. Kurcalamaya Dayanıklı Tasarım, çocuklarınızın elektrik çarpmasından kaçınmasını sağlar.Sadece dijital cihazlarınızın zamanının tadını çıkarın!. ETL Listelendi, FCC Listelendi. Kullanım kılavuzuna başvurmak veya kurulum için profesyonel bir elektrikçiye danışmak çok uygundur. ♦ YÜKSEK hızlı USB ŞARJ CİHAZI : USB ile uyumlu 1.1 A'ya kadar şarj verimliliğini en üst düzeye çıkarmak için gereken gücü veya cihazın aşırı şarj olmadan güvenli bir şekilde izin verdiğine kadar tam olarak okur. NOT : C TİPİ USB bağlantı noktası DİZÜSTÜ bilgisayarı şarj edemez, PD bağlantı noktası değildir. AUWEOYEN TİP A + TİP C USB Çıkışı, 2 yüksek kapasiteli akım şarj portu sağlar, böylece USB cihazının şarj edilmesi gerektiğinde bir şarj cihazı bulma konusunda endişelenmenize gerek yoktur.1 A'ya ulaşır, 2 Bağlantı Noktası 4.

Anahtar Özellikler

Benzer ürünler kategorisinde

2 Yollu Çok Çıkışlı Adaptör 6 A Beyaz
  • Yenilendi
Ziyaretçi Değerlendirmesi:

2 Yollu Çok Çıkışlı Adaptör 6 A Beyaz

Üretici garantisi geçerli olmayabilir.Sigortalı Adaptör, çok çeşitli ev aletlerinin ve Nomadischen'in bağlanmasını sağlar.Nf'ye göre sertifikalandırılmıştır.Çocuk kilidi.Mo

₺ 15.18