• Yenilendi
Sevgililer Günü Karnaval Tıraş Fırçası Kupa Korozyon Direnci Sabun Kase Sabun Köpük Kupa erkek Büyük Aracı Saç Bakımı Fincan Erkekler Sabun Kupa (Tıraş kase)

Sevgililer Günü Karnaval Tıraş Fırçası Kupa Korozyon Direnci Sabun Kase Sabun Köpük Kupa erkek Büyük Aracı

Buyers rating:
₺ 39.90

Malların miktarı

Açılmayı büyütün ve tasarımı genişletin, bol miktarda köpük alanı vardır, köpüğü daha zengin ve hassas hale getirebilir.Gıda sınıfı paslanmaz çelik malzeme, oksidasyon direnci, korozyon direnci, daha uzun servis ömrü.Hızlı temizlik için pürüzsüz ve parlak ince döküm işlemi kullanarak içte ve dışta temizlenmesi kolaydır.Hassas işçilik, kalın malzeme ile, kenar süslemek için kesmeyin eller, güvenli kullanmak için.Kaymaz alt kase, kase alt kalınlaşmış oluk kaymaz tasarım istikrarlı yerleştirilir, tilt kolay değil.Özellik : 1. Gıda sınıfı paslanmaz çelik malzeme, oksidasyon direnci, korozyon direnci, daha uzun servis ömrü.2. Hassas işçilik, kalın malzeme ile, kenar süslemek için kesmeyin eller, güvenli kullanmak için.3. Açılmayı büyütün ve tasarımı genişletin, bol miktarda köpük alanı vardır, köpüğü daha zengin ve hassas hale getirebilir.4. Hızlı temizlik için pürüzsüz ve parlak ince döküm işlemi kullanarak içte ve dışta temizlenmesi kolaydır.5. Kaymaz alt kase, kase alt kalınlaşmış oluk kaymaz tasarım istikrarlı yerleştirilir, tilt kolay değil.Şartname : Durum : %100 % Yenİöğe Tipi : Tıraş kasesimalzeme : Paslanmaz Çelik Marka : mavifonksiyon : tıraş yaparken, tıraş sabunu, tıraş bıçağı, tıraş fırçası ile zengin ve narin köpük yapın.Paket listesi : 1 x tıraş kase.

Anahtar Özellikler

Benzer ürünler kategorisinde

Erkekler için Prettyia Metal Tıraş Kasesi Kupası
  • Yenilendi
Ziyaretçi Değerlendirmesi:

Erkekler için Prettyia Metal Tıraş Kasesi Kupası

Paslanmaz çelik malzeme, pas geçirmez ve dayanıklı.Tüm tıraş fırçaları için uygundur.Kolu ile, kullanımı rahat ve creat köpük.Yüksek kaliteli tıraş kupa.Pürüzsüz yüzey,

₺ 20.64