• Yenilendi
LLLucky Pet Araba Yükseltici Koltuk, Köpekler için Güçlendirici Hamak Örgü Sepet Su Geçirmez Taşınabilir Yükseltme Destek Çubuğu Katlanabilir Nefes Seyahat Yavru Kafes Yumuşak Yıkanabilir Katlanır

LLLucky Pet Araba Yükseltici Koltuk, Köpekler için Güçlendirici Hamak Örgü Sepet Su Geçirmez Taşınabilir

Buyers rating:
₺ 209.40

Malların miktarı

Stable İstikrarlı bir Evcil Hayvan Seyahati için bir Zorunluluktur : Emniyet tasması taşıyıcıyı sıkıca yerine takarken , araba koltuğumuz yavru köpeğinizin sabit bir koltukta kalmasını sağlayabilir ve tur sırasında dikkat dağıtıcılarınızı büyük ölçüde azaltabilir. Sturdy Sağlam Çerçeve : Sepet kemeri, köpek emniyet tokası ve çantanın herhangi bir hareketini önlemek için güvenli bir şekilde sırt kemerine yerleştirilmiştir ve Evcil hayvanı güvenlik için tutar,evcil hayvanların sürüş sırasında sizi rahatsız etmesini önler.Oxford kumaş malzemeden yapılmış,koltuğu evcil hayvan tüylerinden,çamurdan ve sudan korur. ✔ Yüksek kaliteli ve Premium Malzeme : Aşınmaya dayanıklı ve kaymaz malzeme ile, evcil hayvan araba koltuğumuz evcil hayvanların konforunu büyük ölçüde artırabilir,aynı zamanda araba koltuğu hasarını önleyebilir. Uses Çoklu Kullanımlar : Köpekler ve kediler için bu taşıyıcı için, evcil hayvan günlük yaşamı için evcil hayvan evi olarak, evcil hayvanı evcil hayvan hastanesine taşımak, restoranda evcil hayvan dinlenmesi, yolcu koltuğunda evcil hayvanla kendi kendine seyahat etmek için birden fazla kullanım vardır. ✔ Çoğu Otomobil için uygundur : Köpek araba koltuğu, herhangi bir standart istasyon vagonu, SUV veya minibüste çoğu otomobil türü için uygundur。 Maksimum stabilite için, ürünü aracın ön koltuğunda kullanmanızı öneririz.Özellikler : Adı : LLLucky Köpek Araba Seat Material : Oxford kumaş, örgü kumaş, çelik wire Capacity : 36.5*57.5*36 cm ve (S)/76.7*48.5*48 cm c M için)/90.5*62.5*62 cm ve (L) biz Sertlik : yumuşak medium Suitable konumu : ön ve arka seat.Net ağırlık : 0.9 kg ve (S)/1,3 kg ve (M) takas/1.5 kg ve (L) biz Neden pet araba koltuğu dağınık pati izleri için endişelenme uçan köpek fur The pet araba koltuğu için endişeye gerek Yok, kusma✨Köpek için endişelenme✨ - çizik deri koltuklar için endişelenme✨ - ✨ - Bir ben traveling Pet bizim için her zaman önemli bir aile üyesi gibi ,bu yüzden onlar için doğru bir araba koltuğu tercih ederken, Küçük Köpekler İçin seçimi özledim-bizim için çok önemli ihtiyacın var.Köpeğini seviyorsun ve onları gittiğin her yere götürmek istiyorsun, biz de.Ama bazen köpekler dağınık olabilir ve biz de araç koltuklarımızı korumak istiyoruz .Bu nedenle, seyahatiniz sırasında koltuklarınızı temiz ve yavru köpeğinizi rahat tutmanızı kolaylaştıran güzel bir tasarım olan Köpek Oto Koltuğu Kapağını yarattık.Paket dahil : 1x Pet araba koltuğunotlar : 1.Manuel ölçümler için lütfen 0-3 cm'lik bir hataya izin verin.Lütfen satın almadan önce boyutunu ve rengini kontrol edin.2. Farklı monitörler nedeniyle hafif renk sapmaları olabileceğini lütfen unutmayın, lütfen anlayın.3. Ürünlerimizle ilgili herhangi bir sorun bulursanız, sorunu çözmek için lütfen e-posta yoluyla bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Anahtar Özellikler

Name:
LLLucky Dog Car Seat
Material:
Oxford cloth, mesh cloth, steel wire
Capacity:
36.5*57.5*36 cm(S)/76.7*48.5*48 cm(M)/90.5*62.5*62 cm(L)
Hardness:
soft medium
Suitable location:
front and rear seat.
Net weight:
0.9kg(S)/1.3kg(M)/1.9kg(L)
Why do you need a pet car seat :
✨No worries for messy paw prints :
✨No worries for scratched leather seats :
✨No worries for Dog vomiting :
✨No worries for flying dog fur :
The pet car seat :
- A can’t-miss choice for Small Dogs while traveling
Pet has always been like a important family member for us ,so choosing a right car seat for them means a lot to us.You love your dog,and you want to take them everywhere you go,we too. But sometimes dogs can be messy, and we also want to protect our vehicle seats .That's why we created the Dog Car Seat Cover, a Beautiful design that makes it easier to keep your seats clean and your puppy comfortable during the travel. :
Package including: :
1x Pet car seat :
Notes:
1.For manual measurements, please allow an error of 0-3 cm. Please check the size and color before purchasing. :
2. Please note that there may be slight chromatic aberration due to different monitors, please understand. :
3. If you find any problems with our products, please feel free to contact us by email to solve the problem. :

Benzer ürünler kategorisinde