• Yenilendi
G-diş Taşınabilir Mini yüz buhar makinesi, Ozon yüz buhar makinesi Derin Temizlik için, Masa Üstü Ev Salon Spa Yüz Buhar makinesi, güzellik Cilt Bakımı Yüz Atomizer w/Bonnet Hood

G-diş Taşınabilir Mini yüz buhar makinesi, Ozon yüz buhar makinesi Derin Temizlik için, Masa Üstü Ev Salon

Buyers rating:
₺ 165.30

Malların miktarı

360 derece ayarlanabilir nozul tasarımı : Herhangi bir açıdan SPA hizmetlerinin keyfini çıkarın, püskürtme aralığını artırın ve boyun ve göğsün cildini besleyin.Derin temizlik ve cilt gençleştirme.Cildi sıkı, narin, parlak, taze ve rahat tutun.Nano-iyon yüz vapuru : negatif yüklü iyon parçacıkları ile nano-buhar üretmek için yükseltilmiş nano-buhar teknolojisini benimser.Cilt penetrasyonunun etkinliği 10 kat artar.Evde profesyonel yüz spasının keyfini çıkarabilirsiniz.Masaüstü 3'ü 1 arada çok fonksiyonlu yüz vapuru : vapur (kırılgan ve hasar görmüş saçları tedavi edin) + vapur (gözenekleri ve kuru cildi tedavi edin) + iç mekan nemlendiricisi olarak güçlü ve etkili bir şekilde kullanın.Bu atomizer tarafından üretilen 1-5um süper ince sis.Yüz vapur cilt : ultra-ince sis açar ve unclogs gözenekleri.Cildin yüzeyini yumuşatır, ölü cildi, kiri, yağı ve kozmetik kalıntılarını gidermeye yardımcı olur; gözenekleri temizler, pul pul dökülür ve cildi nemlendirir; cildi taze, pürüzsüz, nemli-yumuşak ve parlak yapar.Saç : Kırılmayı ve bölünmüş uçları önlemek için saçlarınızı nemlendirin ve nemlendirin.Klimaların emilimini arttırın.Dahili ozon jeneratörü; negatif yüklü oksijenin kontrollü salınımı kaşıntıyı azaltmaya ve kepeği önlemeye yardımcı olur.Şartname : Öğe Türü : Yüz vapurmalzeme : ABSProduct boyutu : 22*17.5*14.3 cm Power : 350 WVoltage : 220 VFrequency : 50 Hz Steamer sıcaklığı : 40 degrees Perm yöntemi : 1. Saçınızı yarı kuruyana kadar yıkayın.Buharın kafa derisine nüfuz etmesini önlemek ve nemi doğrudan köklere ve saç şaftlarına getirmek için buhar başlığı kullanmayın.2. Makineyi masaüstüne koyun, suyla doldurun ve ardından gücü açın3. Güç düğmesine basın, ardından buhar düğmesini değiştirin, buhar 5-6 dakika içinde çıkar ve sonra kullanmaya başlayabilirsiniz4. Buhar süresi 10-15 dakikab Uharlama yüz yöntemi : 1. Buharlamadan önce yüzünüzü yüz temizleyici ile yıkayın2. Vapuru masaya sıkıca yerleştirin, su ekleyin ve ana güç kaynağına bağlayın.3. Üst sınıra su ekleyin ve buhar açma düğmesine basın.4. Başınızı dikkatlice şapkaya koyun ve sandalyenin yüksekliğini uygun şekilde ayarlayın.5. Yüz tedavisine başlayın, yüzün aşırı ısınmasını önlemek için püskürtme deliğinden 30-50 cm'lik güvenli bir mesafe, buhar süresi 10-15 dakikapaket içerir : 1 x yüz buhar makinesi1 x nozul1x saç koruyucu1 x braket konektörü1 x manuel.

Anahtar Özellikler

Item Type:
Facial Steamer
Material:
ABS
Product size:
22*17.5*14.3 cm
Power:
350W
Voltage:
220V
Frequency:
50Hz
Steamer temperature:
40 degrees
Perm method:
1. Wash your hair until it is half dry. Do not use a steam cap to prevent steam from penetrating the scalp and bring moisture directly to the roots and hair shafts. :
2. Put the machine on the desktop, fill it with water, and then turn on the power :
3. Press the power button, then switch the steam button, the steam will come out in 5-6 minutes, and then you can start using it :
4. Steam time 10-15 minutes :
Steaming face method:
1. Wash your face with facial cleanser before steaming :
2. Place the steamer firmly on the table, add water and connect to the main power supply. :
3. Add water to the upper limit and press the steam ON button. :
4. Carefully put your head in the hat and adjust the height of the chair appropriately. :
5. Start facial treatment, a safe distance of 30-50cm from the spray hole to avoid overheating of the face, steam time 10-15 minutes :
The package includes:
1 x facial steamer :
1 x nozzle :
1x hair guard :
1 x bracket connector :
1 x manual :

Benzer ürünler kategorisinde